večerní radovánky - aneb na islandu je draho

31. března 2018 v 19:50 | E.
jak sjem zmínila v jednom z dřívějších článků často se tu konají večerní radovánky. vzhledem k tomu, že máme bar vlastně rovnou v hotelu, tak to neni na "párty" moc daleko.

co skýtá náš bar?
neustále musím přihlížet k tomu, že jsem uprostřed ničeho a že prostě množství čehokoliv je velice omezené. V Praze si vždycky moc ráda dám rum /legendario, diplomatico, zacapa..prostě ty drahý sladký nápoje/. akorát že tady se stala taková věc. jediný nápoj, který se sotva podobá rumu je tu morgan..takže jsem přestala pít rum.
zato jsem se naučila pít whiskey neboťjejích druh je tu více než jeden..:) a tak jsem prvně v životě /dobrovolně/ začala pít whiskey /ok, všehovšudy jsem tu měla 3 panáky/
víno? jasně, buď celá lahev a nebo tu máme červené, bílé, růžové v malých lahvičkách, přičemž jedna lahvička stojí 1000ISK a připomíná chuť festivalového vína.
pivo? točené pivo nemáme. (bohužel nemůžu ukazovat svoje skills v pivnímártu/ máme 3 lahvová piva /250ml/. a pozor! chmel, z kterého jsou piva dělaná, pochází z čech :) akorát že pivo nemůžu a tak ho nepiju. ale jednou jsem si dala pivo s názvem Vatnajökull, což je místní ledovec a ze kterého pivo je, a musím se přiznat, že bylo opravdu moc dobré! pivo je polotmavé a na místní poměry moc dobrý!

a tak když se tedy rozhodneme že společně posedíme, tak si dávám většinou víno. růžový, červený, bílý, to je jedno. prostě to, které mě ten den zrovna napadne. většinou naše picí seance nejsou nijak plánované, prostě si po směně sedneme a pak se jenom střídáme v tom, kdo půjde na bar pro nové vínko/pivko.
často u toho hrajeme karty /uno/ a nebo šachy, osadníky a nebo si jen tak povídáme. už jsme také strávili večer nad vtipnými videi z internetu, což může působit jako úplně zbytečný, ale upřímně, člověk se musí nějak odreagovat. také se často stane, že pokud nejsou hosti nad restaurací, tak začneme hrát jako divý na klavír, cože je většinou spíš směšně, protože když je člověk opilý, tak se neplete jenom jazyk, ale i prsty. takže snaha o zahrátí čehokoliv se většinou promění v obyčejné mlácení do klavíru.

naše poslední "párty" byla ale velmi vtipná. vrátili jsme se z večírku ve vedlejším městě, kde pro nás jedna z dcer majitelů připravila skvělé odpoledne plné jídla a pití. a vrátili jsme se v pěti. odhcázela jsem jako poslední z domu od Johanny/kde byla party/ a ona, že si mám vzít zbytky vína, a tak jsem dostala flašku růžového/ale 1,5l/, bílého a celu krabici stáčeného červeného. a tak než jsme dojeli k nám na hotel, což zabralo zhruba 40 minu, tak jsem pořešila růžové vínko a ve vedlejším autě pořešili bílé :D
po příjezdu jsme se hned přesunuli do pokoje Rasti a každý jsme si pili svoje. ale ve finále jsme vypili uplně všechno včetně borovičky a mých 4 flaštiček růžového na pokoji. snědli jsme dvoje pringles a dělali jsme samé zábavy: fotili jsme se na můj polaroid, tancovali jsme společenské tance /ano, na ploše 1,5mx1,5m../, a zpívali z plných plic /mohli jsme, protože nikdo jiný se do hotelu nevrátil/..

nicméně druhý den kocovina patřila mezi ty, které jsem vyloženě neustála.

často tu také cestuji a posledně jsem byla na skvělém místě..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama