Jaká je moje práce? HK

25. února 2018 v 0:59 | Evuš
helloou,

pojďme se podívat na to,jak tady pracuju..za co přesně dostáváěm ty hříšně velký peníze!

první pracovní den mě měla zaučovat Magda, moje kamarádka tady. Řekla, že mám přijít na 8 na snídani a potom půjdeme na housekeeping, což byla moje první práce. Přišla jsem na snídani a bylo to dokonalý. Ale to v dalším článku.

Sešlo se nás na HK 5 a měli jsme na starost asi 20 pokojů. Nejprve jsme společně v celém hotelu stáhli všechno povlečení, prostěradla a sebrali ručníky, které John naložil do vozíku a zavřel se ve své prádelně na dalších 8 hodin.

Po úspěšném svléknutí všech postelí jsme se odebrali na gauče, že si dáme rychlou pauzu, prootže máme málo práce a je nás hodně. Trošku jsme se poflakovali a pak šli povlíknout postele. Přísahám, asi jsem to dělala moc málokrát za život,porotže jsem s tím hned na začátku měla problém a upřímně, i po dvou týdnech stále mám.

Samy jsme měly na starost ani ne 7 pokojů, bylo 9.30 a skončit jsme měly v 16h. Hrozná představa! Po další úspěšně strávené pauze jsme se vydali na samotný úklid pokojů. Přidal se k nám Chuwie, jeden ze staffu zde a potom co se Magda vytratila jsme uklízeli spolu. Po každém pokoji jsme proložili krátkou pauzu, abychom zabili čas.

Přišel oběd, než jsme vůbec začali uklízet. Po obědě přišla krátká pauza /asi na 45 min/ a šli jsme dále uklízet. Celý úklid spočívá v tom, že si vezmu 4 hadry a podle barev je mám rozdělené na různé části pokoje. Modrý na zrcadlo, růžový na umyvadlo, zelený na WC a jiný modrý na prach v pokoji. Vynést koše, vydrhnout rýžákem sprchový kout, setřít prach, utřít podlahu, vytřít podlahu, navonět a zavřít. A tak jsme pokračovali, než přišla coffe break a my se dali další pauzu po jídle, aby nám samozřejmě vytrávilo.

Ve 4 h jsme skončili a bylo uklizeno. Celý hotel se leskl novou a já jsem měla pocit dobře odvedené práce.

Po pár dnech se můj pohled ale změnil...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama